1Skąd mam wiedzieć, jaki rozmiar boxu będzie dla mnie odpowiedni?
Możesz przekalkulować swoje mienie z wielkościami boxów podanymi na stronie bądź zadzwonić do nas po radę.
2Czy mogę załatwić formalności dotyczące podpisania umowy poza godzinami pracy biura?
Wystarczy do nas zadzwonić zostawiając wiadomość głosową ze swoim numerem telefonu, a my oddzwonimy tak szybko, jak będzie to możliwe (bądź o wybranej, preferowanej porze). W każdej chwili możesz się też z nami skontaktować poprzez formularz dostępny w zakładce KONTAKT bądź maila, będzie nam niezwykle miło przedyskutować z Tobą Twoje potrzeby magazynowe oraz pomóc Ci w podjęciu decyzji.
3Kiedy mogę wynająć magazyn i przywieźć rzeczy?
Jeśli tylko mamy dostępny magazyn w rozmiarze, jakiego potrzebujesz- możesz przywieźć swoje rzeczy, kiedy tylko Ci pasuje.
4Jakie dokumenty potrzebuję ze sobą mieć przy podpisywaniu umowy?
W przypadku osób fizycznych dokument potwierdzający tożsamość. W przypadku osób prawnych NIP oraz dokument potwierdzający tożsamość reprezentanta podmiotu.
5 Czy moje rzeczy będą bezpieczne?
Tak. W magazynie i na terenie obiektu znajduje się całodobowy monitoring, zawsze też są tu pracownicy Solid Security, a dostęp do wynajmowanego przez Ciebie magazynu masz tylko i wyłącznie Ty.
6 Jak wyglądają płatności, czy muszę płacić kaucję?
Możesz zapłacić za cały okres z góry, możesz także podzielić płatność na wybraną przez siebie ilość transz bądź co miesiąc otrzymywać od nas faktury elektroniczne. Wiąże nas jednomiesięczna, zwrotna kaucja płatna w momencie podpisania umowy - przyjmujemy płatności zarówno gotówką jak i kartą.
7Czy na miejscu znajduje się ktoś, kto pokaże mi, gdzie jest mój box, jak się poruszać po magazynie i jak przejść przez kontrolę bezpieczeństwa?
Jak najbardziej, w godzinach pracy biura zawsze znajdzie się ktoś, kto wspomoże Cię swoją asystą. Poza godzinami pracy- wystarczy do nas zadzwonić i się umówić, a ktoś na pewno się zjawi.
8Kiedy mogę korzystać ze swojego boxu?
Dostęp do magazynu jest całodobowy i bezpłatny przez cała dobę. Dzięki spersonalizowanej karcie magnetycznej możesz się dostać zarówno za teren posesji, jak i do magazynu, w którym znajduje się Twój box.
9Czy sprzedajecie kartony i sprzęt do pakowania?
Oczywiście. Posiadamy wybór trwałych kartonów w różnych rozmiarach. Ponadto oferujemy folię bąbelkową, folię stretch, taśmy i dyspensery do taśm, wypełniacze (skropak), naklejki „OSTROŻNIE, NIE RZUCAĆ” czy papier pakowy- wszystko, czego tylko możesz potrzebować.
10Czy muszę mieć ze sobą swoją kłódkę?
Ideą magazynu samoobsługowego jest zabezpieczenie, zamknięcie boxu we własnym zakresie, ale oczywiście posiadamy kłódki na miejscu, jeśli akurat będziesz jednej potrzebować.
11Czy muszę przyjechać do magazynu, żeby podpisać umowę?
Oczywiście, że nie. Jeżeli tak będzie wygodniej- nasi pracownicy mogą się z Tobą spotkać na podpisanie umowy w dowolnie wybranym przez Ciebie miejscu. Istnieje też możliwość przeskanowania podpisanej umowy.
12Czy mogę przechować u Was samochód bądź łódź?
Oczywiście. Posiadamy wyspecjalizowane, chronione parkingi, na których można przechowywać swoje pojazdy.
13Czy jest coś, czego nie mogę przechowywać?
Tak. Przedmiotów łatwopalnych, nielegalnych, kradzionych, takich, które moga się zepsuć (przechowywane jedzenie musi być hermetycznie zamknięte i suche), substancji żrązych, radioaktywne. Przy podpisywaniu umowy otrzymujesz regulamin, którego zobowiązany jesteś przestrzegać.
14Czy potrzebuję ubezpieczenia?
Tak. Każdy klient jest zobowiązany ubezpieczyć swoje mienie. Możesz to albo zrobić we własnym zakresie albo skorzystać z naszego Ubezpieczyciela- Gothaer. Jeśli wartość przechowywanego mienia nie będzie przekraczać 100 000 PLN rekomendowane przez nas ubezpieczenie wynosi niecałe 20 PLN miesięcznie.
15 Czy podpisywana przeze mnie umowa musi być długoterminowa?
Wynajmujesz swój magazyn przez tyle czasu, ile potrzebujesz; od tygodnia po lata.
16Ile czasu wcześniej potrzebuję złożyć wypowiedzenie?
Średni okres wypowiedzenia to dwa tygodnie (przy umowie na czas nieokreślony) oraz 3 dni (przy umowie na czas określony).
17W jaki sposób mogę złożyć wypowiedzenie?
Przy podpisywaniu umowy dostałeś od nas dokument dotyczący braku woli kontynuowania wynajmu- wystarczy go uzupełnić i w jakikolwiek Wygodny dla Ciebie sposób nam dostarczyć dostarczyć (skan, mail, poczta, osobiście).