Firma Celtic Property działa na polskim rynku od 1999 roku. Więcej informacji pod adresem: http://celticproperty.pl/

Chociaż istnieją historyczne dowody na wynajmowanie przestrzeni w taki sposób przez Chinczyków już w starożytności (wliczając w to ekskluzywny dostęp jedynie posiadacza takiej komórki) to za początek uznaje się stworzenie pierwszej firmy self-storage w 1958 roku na Florydzie. Pierwsza firma oferowała przechowalnie, w której klienci deponowali swoje rzeczy do komunalnego pojemnika, który stawał w płomieniach co dwa tygodnie, by w ten sposób zapewnic popiół do cegieł, z których został zbudowany słynny Florydzki Most.

Szczęśliwie specyfika wynajmowanych magazynów zmieniła się diametralnie, co pozwala nam na swodobne, łatwe i – przede wszystkim – bezpieczne przechowywanie. Na chwile obecną całkowity rozmiar przestrzeni wynajmowanych jako selfstorage szacuje się na 210 milinów metrów kwadratowych!

Magazyn samoobsługowy, samodzielne magazynowanie, całodobowa piwnica, dodatkowy pokój biura – wszystko to mieści się pod pojęciem „self-storage”.

Są to różnej wielkości przestrzenie, które można wynająć i dowolnie zagospodarować. Mieszczą się one w czystych, ocieplanych i monitorowanych halach, do których dostęp masz przez całą dobę dzięki magnetycznej karcie wstępu.

Operujemy różnymi wielkościami przestrzeni, co pozwala swobodnie dopasować wielkość boxu do Twoich potrzeb.

Oprócz wynajmowania powierzchni magazynowych oferujemy także wynajem powierzchni biurowych jak i hal, których wielkości sięgają do 14 000 m2.