Dane kontaktowe

Nie masz miejsca na przechowywanie rzeczy w swoim domu lub mieszkaniu? Prowadzisz sklep internetowy i szukasz przestrzeni, w której będziesz w stanie zgromadzić wszystkie rzeczy, których potrzebują i zamawiają Twoi Klienci? Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest self storage warszawa, czyli magazyn na wynajem, do którego ma się dostęp 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Jest to bardzo dogodne, nowoczesne i niezwykle praktycznie rozwiązanie, które sprawia, że w dowolnym momencie można będzie zabrać rzeczy gromadzone w magazynie lub będzie można dołożyć tam nowe rzeczy, gdy zajdzie taka potrzeba. Nie trzeba będzie sztywno trzymać się godzin otwarcia magazynu, ponieważ z self storage warszawa można skorzystać w dowolnym momencie, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Na pewno jest to rozwiązanie na miarę oczekiwań wszystkich nowoczesnych Klientów. Warto więc pomyśleć o wynajęciu takiego właśnie magazynu. Będziemy zadowoleni z efektów, jakie w takiej sytuacji uzyskamy. Na pewno nikt nie będzie żałował takiej decyzji.


kontakt z Przechowamy Wszystko

Małgorzata Justyńska
obsługa klienta

email: biuro@przechowamy-wszystko.pl

668 11 66 22
22 716 53 65

Celtic Park Piaseczno
ul. Kineskopowa 1
05-500 Piaseczno


Godziny otwarcia biuraPoniedziałek - Piątek - 9:00 - 17:00

DojazdWspółrzędne geograficzne (DMS):
52°05'21.3"N 21°01'58.9"E

Autobusy:
709 i 727 | przystanek Energetyczna

Samochód:
Jedź ulicą Puławską aż do skrzyżowania z Energetyczną (skrzyżowanie obok Decathlon i outletu Fashion House), skręć w Energetyczną i przejedź 500 metrów, po czym skręć w prawo w Kineskopową do naszego obiektu Celtic Park Piaseczno.

Piaseczno, Kineskopowa 1


Wirtualny spacer


Piaseczno, Kineskopowa 1

Szanowni Państwo, rozpoczęliśmy prace nad usprawnieniem działania naszej aplikacji mobilnej. Funkcja wynajmu magazynów została czasowo wyłączona. W celu zawarcia umowy prosimy o kontakt pod numerem 668 11 66 22, lub e-mail: biuro@przechowamy-wszystko.pl.