Cennik

ŻADNYCH UKRYTNYCH KOSZTÓW!
Na całkowity, miesięczny koszt wynajmu składa się czynsz (według cennika) + ubezpieczanie (19,68 zł brutto).

Rozmiar boxu Płatność automatyczna (tzw. Direct debit) Płatność przelewowa Cena za m²
1m²* 110 zł 132 zł 110/132 zł
2m² 150 zł 180 zł 75/90 zł
3m² 210 zł 252 zł 70/84 zł
4m² 280 zł 336 zł 70/84 zł
6m² 390 zł 468 zł 65/78 zł
8m² 520 zł 624 zł 65/78 zł
9m² 585 zł 702 zł 65/78 zł
12m² 720 zł 864 zł 60/72 zł
16m² 960 zł 1152 zł 60/72 zł

Skontaktuj się

Akceptowane metody płatności: przelew bankowy oraz płatność kartą Online

* magazyn o wielkości 1m2 występuje w dwóch wysokościach: 130 oraz 270 cm

** cena zależy od rodzaju płatności. W przypadku płatności automatycznych (tzw. Direct debit) obowiązuje niższa kwota. W przypadku płatności przelewowej, miesięczna cena wynajmu magazynu wzrasta o 20%. Przy tej formie płatności dodatkowo wymagana jest kaucja w wysokości miesięcznego czynszu + ubezpieczenie. Do powyższych kwot doliczane jest obowiązkowe ubezpieczenie w wysokości 19,68 zł brutto miesięcznie. Nie musisz jednak korzystać z naszego ubezpieczenia. Możesz też przedstawić nam dokument potwierdzający, że przechowywane przez Ciebie rzeczy są ubezpieczone.

Wynajem magazynów samoobsługowych od 2 zł netto / dzień

*Cena dotyczy wyłącznie najmu na minimum 1 miesiąc.

Jesteś jedyną osobą, która ma dostęp do swojego magazynu. Zamykasz go na kłódkę, do której klucz masz tylko Ty (możesz ją ze sobą przynieść, możesz także kupić ją u nas), a my bierzemy odpowiedzialność za wszystko dookoła, co oznacza, że zapewniamy Ci:

 • suche, czyste i ocieplane hale, w których znajdują się boxy,
 • ogrodzony, zabezpieczony teren,
 • monitoring 24/7,
 • całodobowy dostęp do magazynu.

U nas zaopatrzysz się także we wszystkie niezbędne materiały pakowe.

Magazyny do wynajęcia Warszawa

Wynajem małych magazynów samoobsługowych do 16m²

Budowa specjalnego magazynu pod firmę to duża i wymagająca sporych nakładów finansowych, inwestycja. Nie każdy ma możliwość tworzenia firmy od fundamentów. Oprócz tego wybudowanie tak kolosalnego metrażu wiąże się również z czasem. Nie marnując zatem pieniędzy i dodatkowych kilkunastu miesięcy na załatwianie spraw urzędowych, lepiej jest wynająć magazyny w warszawie. Nie od dzisiaj wiadomo, że miasto jest centrum inwestycji oraz biznesu.

Wynajem magazynów Warszawa to idealne rozwiązanie dla wszystkich mieszkańców stolicy. Jaka firma może zdecydować się na wynajem magazynów? Rozwiązanie to jest przeznaczone dla wszystkich przedsiębiorców, których działalność wymaga większej powierzchni. Bardzo często spotykana forma, to magazyny samoobsługowe lub też małe magazyny do wynajęcia Warszawa.

magazyn warszawa

Pierwszy rodzaj to w szczególności hurtownie spożywcze, które zaopatrują mniejsze sklepowe „sieciówki”. Dzięki dużej powierzchni można pozwolić sobie na większe zapasy produktów.

Magazyny samoobsługowe dostępne, kiedy tylko chcesz

Oprócz tego magazyn samoobsługowy, to świetne rozwiązanie dla hurtowni odzieżowej. Mali przedsiębiorcy, którzy nie potrzebują dużych powierzchni, również znajdą dla siebie rozwiązanie.

Powierzchnia magazynowa jest przeznaczona dla mniejszych sklepów lub firm. Często są wykorzystywane przez sklepy internetowe, ale nie tylko. Również można traktować je, jako magazyn samoobsługowy. Magazyn Warszawa wynajem to szeroka oferta, dzięki czemu istnieje możliwość wyboru dowolnej lokalizacji. Zapewnia to dogodny dostęp dla ewentualnych odbiorców.

Magazyny w warszawie posiadają różnej wielkości powierzchnie, co wiąże się z różnymi kosztami wynajmu.

Co decyduje o cenie wynajmu magazynu samoobsługowego?

Nie ma jednakowego cennika dla sektora gospodarki, jakim jest: wynajem magazynów. O kosztach decyduje lokalizacja, metraż oraz stan powierzchni magazynowej. Dla porównania można śmiało określić, że magazyny Piaseczno, będą, ze względu na oddalenie od centrum miasta, tańsze od Warszawa magazyny. Czynników jest bardzo wiele i zanim zdecydujemy się na konkretny wybór, należy przemyśleć wszystkie argumenty za i przeciw.

magazyn do wynajęcia warszawa

Wynajem magazynów Warszawa ma jeszcze jedną i to znaczącą zaletę. Skoro nie jesteśmy właścicielami takiej nieruchomości, możemy zmieniać lokalizacje, w zależności od uwarunkowań.

Wybór należy do Ciebie: magazyn w Warszawie i Piasecznie

Kwestia wyboru magazyn Warszawa czy magazyn Piaseczno podporządkowana jest również możliwościom transportowym. Jak jednak wygląda to wszystko od strony właścicieli takich magazynów?

Magazyn Warszawa lub magazyn Piaseczno to najpopularniejsze miejsca przechowywania rzeczy w stolicy. Już od dawna budowanie magazynów pod wynajem jest dobrym pomysłem na biznes. Najlepiej funkcjonuje taka opcja w dużych aglomeracjach miejskich, gdzie przemysł jest znacznie bardziej rozwinięty. To właśnie z takich miejsc towary rozchodzą się na cały kraj.

Wynajem magazynów Warszawa to popularne rozwiązanie, zwłaszcza wśród firm spedycyjnych. Dla takich przedsiębiorstw znaczenie ma duża powierzchnia. Dla dużych inwestorów magazyny Warszawa, to jeden z najpopularniejszych rodzajów dodatkowego zarobku.

Dochodowe są również magazyny samoobsługowe, ale tutaj, przy przeznaczeniu pod produkty spożywcze, muszą być spełniane surowe wymogi. Innym pomysłem jest odkupywanie starych fabryk lub budynków, które przerabiane są następnie na magazyny Warszawa i magazyny Piaseczno.

Mały magazyn do wynajęcia Warszawa dostępny dla każdego

Zanim zostaną jednak oddane do użytku, powinny zostać zlikwidowane przez inwestora wszelkie niedogodności i zagrożenia. Nowoczesny magazyn Warszawa wynajem wyróżnia się przede wszystkim wyglądem oraz stanem technicznym. Nawet jeśli przydzielony jest już metraż, klient ma możliwość manewrowania przestrzenią. Jak to w praktyce wygląda?

magazyny do wynajęcia

Warszawa magazyny są często dzielone na ruchome sektory. W takiej sytuacji z powierzchni może korzystać nie tylko jedna firma, ale nawet grupa, współpracujących ze sobą przedsiębiorstw. Jest to bardzo wygodna i elastyczna opcja dla obu stron. Inwestor zyskuje na klientach i dostosowuje się do ich wymagań, natomiast wynajmujący ma możliwość większej swobody składowania towarów.

Wynajem magazynów Warszawa to rozwiązanie na miarę potrzeb nowoczesnych klientów!

Wybierz idealny dla Siebie rozmiar magazynu i wynajmuj bez wychodzenia z domu.

Znajdziesz nasz między innymi poprzez:

 • magazyny do wynajęcia Warszawa Wola
 • magazyny do wynajęcia Warszawa Białołęka
 • magazyny do wynajęcia Warszawa Targówek
 • magazyny do wynajęcia Warszawa Mokotów
 • magazyny do wynajęcia Warszawa Włochy
 • magazyn do wynajecia Warszawa Ursus
 • magazyn do wynajęcia Warszawa Bemowo
 • magazyn do wynajęcia Warszawa Gocław
 • magazyn do wynajęcia Warszawa i okolice

wynajem magazynu warszawa

Szanowni Państwo, rozpoczęliśmy prace nad usprawnieniem działania naszej aplikacji mobilnej. Funkcja wynajmu magazynów została czasowo wyłączona. W celu zawarcia umowy prosimy o kontakt pod numerem 668 11 66 22, lub e-mail: biuro@przechowamy-wszystko.pl.