Przechowamy Wszystko jest częścią Celtic Property Group działającej na polskim rynku od 1999 roku. Więcej informacji na tenat naszej długoterminowej działalności można znaleźć na stronie www: celticproperty.pl/

Jeśli chodzi o wynajęcie boxu w naszym magazynie, pomyśl o tym jako o dodatkoweym własnym pokoju, pomieszczeniu biura, garażu bądź piwnicy, który zawsze znajduje się blisko Ciebie. Możesz tu przyjść nieograniczoną liczbę razy, dołożyć bądż zabrać swoje rzeczy wedle swoich potrzeb. Twoja wizyta zawsze jest bezpłatna, bez względu na to, który raz w miesiącu czy o której porze byś nas nie odwiedził.
To absolutnie bezpieczne pomieszczenie, a nasza elastyczność daje Ci możliwość bezproblemowego zwiększenia bądź zmiejszenia powierzchni swojego boxu, jesli tylko będziesz mieć taką potrzebę.

Chociaż istnieją historyczne dowody na wynajmowanie przestrzeni w taki sposób przez Chinczyków już w starożytności (wliczając w to ekskluzywny dostęp jedynie posiadacza takiej komórki) to za początek uznaje się stworzenie pierwszej firmy self-storage w 1958 roku na Florydzie. Pierwsza firma oferowała przechowalnie, w której klienci deponowali swoje rzeczy do komunalnego pojemnika, który stawał w płomieniach co dwa tygodnie, by w ten sposób zapewnic popiół do cegieł, z których został zbudowany słynny Florydzki Most.

Szczęśliwie specyfika wynajmowanych magazynów zmieniła się diametralnie, co pozwala nam na swodobne, łatwe i – przede wszystkim – bezpieczne przechowywanie. Na chwile obecną całkowity rozmiar przestrzeni wynajmowanych jako selfstorage szacuje się na 210 milinów metrów kwadratowych!

Magazyn samoobsługowy, samodzielne magazynowanie, całodobowa piwnica, dodatkowy pokój biura – wszystko to mieści się pod pojęciem “self-storage”.

Są to różnej wielkości przestrzenie, które można wynająć i dowolnie zagospodarować. Mieszczą się one w czystych, ocieplanych i monitorowanych halach, do których dostęp masz przez całą dobę dzięki magnetycznej karcie wstępu.

Operujemy różnymi wielkościami przestrzeni, co pozwala swobodnie dopasować wielkość boxu do Twoich potrzeb.

Oprócz wynajmowania powierzchni magazynowych oferujemy także wynajem powierzchni biurowych jak i hal, których wielkości sięgają do 14 000 m2.

Call Now Button