Masz dość zagraconego miejsca garażowego?
27 marca 2019
Odchudzanie mieszkania na wiosnę – mniej gabarytów?
29 marca 2019
Show all

Oszczędzaj swój czas z aplikacją PW Self Storage!

Aplikacje ułatwiają życie. Dzięki nim można nie tylko w łatwy sposób korzystać z rozrywki, ale także zarządzać wieloma różnorodnymi sferami codziennego życia. Czy wyobrażasz sobie, że nie możesz zrobić przelewu z użyciem telefonu albo sprawdzić dziennej aktywności w aplikacji sportowej, jeśli aktywnie uprawiasz sport? Nie wspomnimy już o możliwości komunikowania się za pomocą popularnych komunikatorów typu Messenger, WhattsApp czy Viber.

Aplikacje coraz szerszej wkraczają także do świata biznesu. Dużym korporacjom lub rozproszonym zespołom usprawniają pracę i komunikację w rozbudowanych projektach. Mniejszym firmom pomagają optymalizować koszty działania poprzez automatyzację – np. dokumentacji czy generowania dużej ilości faktur. Jeśli prowadzisz własną małą firmę, znajdziesz w sieci dużo podpowiedzi odnośnie do aplikacji, które pomogą Ci prowadzić własny biznes.

Skąd bierze się taka popularność aplikacji? Bardzo szybko przyzwyczajamy się do rzeczy, które wydają nam się dobre. Dlatego potrzebujemy mieć natychmiastowy dostęp nie tylko do informacji, ale przede wszystkim użytecznych narzędzi.

My również podążamy za potrzebami klientów, dlatego w tym wpisie chcemy poinformować o naszej własnej aplikacji i zachęcić do jej stosowania na co dzień.
Poniżej krótko opiszemy, jak nasze rozwiązanie usprawni Twoje działania związane z wynajmem u nas powierzchni magazynowej.

Aplikacja mobilna Przechowamy Wszystko

Co możesz zrobić w aplikacji PW Self Storage jako nowy klient?

Aplikacja to dla Ciebie przede wszystkim oszczędność czasu. Nie musisz do nas przyjeżdżać, ponieważ wszystkie formalności załatwisz za pomocą paru kliknięć na swoim smartfonie.

  • Podpiszesz umowę na wynajem – wystarczy, że zaakceptujesz postanowienia regulaminu.
  • Wynajmiesz nawet pojedynczy i najmniejszy boks magazynowy. Jeśli nie wiesz, jaki boks jest Ci potrzebny, możesz skorzystać z naszego kalkulatora. To narzędzie pomoże Ci dobrać wymiar powierzchni do sprzętów, które chcesz przechować.
  • Zapłacisz za wynajem magazynu za pomocą karty płatniczej – debetowej lub kredytowej.

Jeśli jesteś już naszym klientem i nie korzystasz z aplikacji PW Storage – zrób to. Dlaczego?
Jako obecny klient będziesz mieć w telefonie jeszcze szersze spektrum usług:

  • opłacenie boksu na kolejny okres,
  • zmianę karty płatniczej w aplikacji,
  • wgląd w wystawione faktury,
  • wypowiedzenie umowy.

Za pomocą aplikacji poinformujemy Cię także o planowanych pracach remontowych, takich jak malowanie hal lub boksów. Jest to istotne, bo w czasie tych prac dostęp do powierzchni magazynowej może być utrudniony.

Jak ściągnąć aplikację?

Aplikację znajdziesz w App Store lub Sklepie Play pod nazwą PW Self Storage. Wystarczy kliknąć przycisk „zainstaluj” i proces dokonuje się automatycznie.

Jak zarejestrować się w aplikacji?

Możesz zarejestrować się na jeden z dwóch sposobów:

  • założyć konto przez krótki formularz – podajesz swoje imię, nazwę i telefon, a także swoje hasło

lub

  • zalogować się z pomocą swojego konta na Facebook.

Możliwości aplikacji PW self storage

Przekonaliśmy Cię?

Przejdź do aplikacji PW Self Storage w sklepie Play lub AppStore.

Comments are closed.