Gdzie przechować zabawki i sprzęty po wakacjach?

Wakacyjne powroty i przeprowadzki
27 czerwca 2019
Wrzesień – czas studenckich przeprowadzek
26 września 2019
Show all

Gdzie przechować zabawki i sprzęty po wakacjach?

Większość z nas już prawdopodobnie na dobre pożegnała się z wakacjami – oprócz osób, które nie mają dzieci lub ich dzieci są w wieku pozaszkolnym. Dla całej reszty „światełkiem w tunelu” są jeszcze zwykłe weekendy lub tzw. przedłużone weekendy. Z niedawnych zapowiedzi pogodowych wynika, że wrzesień powinien być ciepły i słoneczny, więc będzie jeszcze można skorzystać z chwil relaksu podczas „złotej polskiej jesieni” lub poza granicami kraju.

Skoro wakacje już dobiegły końca, może będziesz zastanawiać się, gdzie przechować zabawki o większych  gabarytach (jak ciężarówki, rowerki, taczki) albo sprzęty ogrodowe. Do tych rzeczy można także zaliczyć wyposażenie przydatne podczas plażowania, jak choćby osławione na polskich plażach parawany. Do tego „zestawu obowiązkowego” rodzice małych dzieci mogą dorzucić  całą paletę plażowych „umilaczy czasu”, jak materace, wiaderka, łopatki czy plażowe namioty osłaniające całe rodziny przed wiatrem.

Jak już niejednokrotnie wspominaliśmy na blogu, wielu inspiracji dostarczają użytkownicy Pinterest. Poniżej prezentujemy Ci niektóre z nich. Jak widać na aranżacjach zdjęciowych, kluczowe w dobrym radzeniu sobie w tej kwestii jest bycie właścicielem domu, a przynajmniej posiadanie małego ogródka. 😊
Przydatną strategią jest wygospodarowanie miejsca w garażu – mniejsze zabawki można posegregować w poszczególne pudełka. Jeśli jesteś osobą o kompleksowym podejściu do porządków zapewne pokusisz się, aby dodatkowo opisać pudełka. Jest to przydatne, jeśli organizery nie są przezroczyste. Dzięki temu łatwiej będzie Ci w przyszłym sezonie wakacyjnym dotrzeć do poszukiwanych sprzętów.

Z małymi zabawkami jest łatwiej. Co jednak zrobić, gdy musisz przechować większe sprzęty typu samochodzik dziecięcy, rowerki biegowe czy hulajnogi? Szczególnie, jeśli dotyczy to więcej niż jednego dziecka? Z pomocą przychodzą rozwiązania typu system haków, które zamocujesz na ścianie w garażu.

Co, jeśli nie masz własnego domu lub garażu? Jakie masz inne możliwości przechowania zabawek i sprzętów po zakończonym sezonie letnim?
Możesz skorzystać z boksów w magazynie samoobsługowym. Przechowamy dla Ciebie wszystko, a zabawki będą w dobrym stanie i na pewno dzieci będą mogły się nimi cieszyć już za rok 😊

Źródła obrazków:
• https://pl.pinterest.com/pin/112871534389784436/
• https://pl.pinterest.com/pin/468867011191991902/
• https://pl.pinterest.com/pin/116460340350283738/
• https://pl.pinterest.com/pin/694258098783677415/

Comments are closed.